DénGe.S!z cHaTLaCk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DénGe.S!z cHaTLaCk

DénGe.S!z cHaTLaCk - Eğlence, Paylaşım ve Muhabbet Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

!!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!)

2 posters
YazarMesaj
cHaTLaCk
Admin
Admin
cHaTLaCk

Erkek Mesaj Sayısı : 96
Lakap : cHaTLaCk, Wolf of Pasific, Gamer King, Oyuncu

!!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!) Empty
MesajKonu: !!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!)   !!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:47 am

Sitemizin bu bölümünde oyunlar ile ilgili paylaşımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz! Fakat her bölümde olduğu gibi bu bölümün de kuralları vardır!
1. Hakaret etmek, aşağılamak vb. kesinlikle yasaktır!
2. "Acill yardım!, Lütfen bi bakın" tarzı başlıklar altına konu açmak kesinlikle yasaktır!
3. Mesajlarınızda link, MSN adresi vb. verebilirsiniz!
4. Kırık link koyanlar uyarılır! Virüs barındıran link koyanlar cezalandırılacaktır!
5. Konuyu açmadan önce hangi platformdaki oyunla ilgili (PC, PSP, PS, Nintendo vb...) konu açtığınızı lütfen belirtiniz!
6. Sitemizin genelindeki tüm kurallar bu bölümde de geçerlidir!
7. Bu bölümdeki istek ve şikayetlerinizi bana PM yolu ile bildirebilirsiniz! Eğer PM lerinize cevap gelmediyse veya çok geç geldiyse bana mail atabilirsiniz!
İyi Eğlenceler!...
https://denge.yetkin-forum.com/
Jack Jonha James
Admin
Admin
Jack Jonha James

Erkek Mesaj Sayısı : 27
Lakap : Psiko-dengesiz

!!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!) Empty
MesajKonu: Geri: !!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!)   !!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 9:44 am

2. "Acill yardım!, Lütfen bi bakın" tarzı başlıklar altına konu açmak kesinlikle yasaktır! kuarlına karşı çıkacak fırlamalar olblir düşncesiyle sölüorm eer sorunun ebeninki oynunda ebeyi kullanamamaysa yacan başlıa "Ebenin aynunda ebeb nasıl kullanılır?" yok yardım lütfen agalar çok zordayım gibi konu ismi olursa 1 hfta ceza yer...
https://denge.yetkin-forum.com
cHaTLaCk
Admin
Admin
cHaTLaCk

Erkek Mesaj Sayısı : 96
Lakap : cHaTLaCk, Wolf of Pasific, Gamer King, Oyuncu

MesajKonu: Geri: !!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!)   !!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 9:54 am

Zaten kesinlikle yasaktır diye belirttim! Uyarı falan vermem yani, bu konuda hassasım! Eğer öyle cesaretli bir arkadaş çıkarsa zaten cesaretinin bedelini öder!..
BU KURALA KARŞI GELEBİLCEĞİN, Bİ' YER VAR MI BİLDİĞİN? Wink
https://denge.yetkin-forum.com/

!!! Oyunlar Bölümü Forum Kuralları !!! (Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-